کوچ

کوچ

نویسنده ی این وبلاگ ظرفیت نظرات مخالف را دارد.
اما خون آدمی که نظراتش بوی نصیحت بدهد پای خودش است!

شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰ ب.ظ

مخ زنی

شمایی که میای با افتخار واسه رفقات از ترفندهای مخ زنیت برای به رخت خواب کشوندن میگی، بدان و آگاه باش که این یعنی در عالم واقع به اندازه ی کافی از هیچ لحاظی جذاب نیستی وگرنه باور کن اصلا نیازی به این تلاش ها نیست و غریزه کار خودش را بلده.

موافقین ۱۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۴/۱۹
آیبک

نظرات  (۲۴)

لایک واقعا!
وای عالی بود..مرسی :))))
۱۹ تیر ۹۵ ، ۱۳:۵۰ فاطیما کیان
و این مشتی بود بر دهان آن جنابان :))
۱۹ تیر ۹۵ ، ۱۷:۲۰ اون روی سگ من نوستالژیک ...
:))))
مورد مذکور خاک توسرت اصن:)))))
مرسی  تیکه !!! مرگ بر امریکا اصن:)))
خانمها خیلی ساده هستن که فکر می کنن پسری دختری رو به رختخواب می کشونه و بعد برا رفیقاش از قدرت مخ زنیش نمیگه!
جدی فکر کردین می تونین کسی رو پیدا کنید که نره تعریف کنه؟
بلا استثنا :)
پاسخ:
آیا پست پسرهایی را فرض گرفته بود که مخ می زنند اما تعریف نمی کنند؟ 
آیا دخترها دنبال پسرهایی هستند که مخ بزنن اما تعریف نکنند؟
اگر جواب مثبت است از کجای پست برداشت می شود که من خودم خبر ندارم؟
۱۹ تیر ۹۵ ، ۲۱:۵۹ خانم انار
کامنت آقای شهاب رو دیدم اصلا یادم رفت پست چی بود:|
مردها تو گوشت و پوست استخونشون رفته این تلقینِ بد بودن:) بلا استثنا؟؟ یعنی خود شما هم!!!
پاسخ:
میگن تو ذاتمونه و خودشونو خلاص می کنن. این همه پیغمبر هم اومد که فقط بگه " خواهرم حجابت" :))
دو تا موضوع متوالی:

1- من کلا منظورم اینه این یک ویژگی پسراست... یک ویژگی ذاتی...مثل خیلی ویژگی ذاتی خانمها مثل اینکه مثلا میرن سیر تا پیاز جزئیات همخوابگی رو برا دوستاشون تعریف می کنن. (این ویژگی ها نمیگیم خوبن یا بدن حتی اگه بد هم باشن جزو خصوصیات اون جنس محسوب می شن و اون جنس با همون ویژگیها برای جنس مخالف جذاب شده و میشه و خواهد شد.) این از این بخش نظرم.

2- در مورد نظر شما اما... هرچند این برداشت آزاد برمیگرده به من خواننده... ولی توضیحش میشه اینکه فکر کنم قبول داشته باشید که با بخش اول نظر من (همۀ پسرها مشمول گزارۀ ایکسن) و این جمله ی شما "شما که مشمول گزارۀ ایکس هستی یعنی در عالم واقع به اندازه کافی از هیچ لحاظی جذاب نیستی"...
واضحه ترکیب این دوگزاره میشه همۀ پسرها از هیچ لحاظی جذاب نیستن! جز این نیست که انشاالله؟ دو گزاره ی منطقی هستن...
 من گفتم دخترا ساده هستن و از اینکه همۀ پسرها مشمول گزارۀ ایکسن خبر ندارن. حالا  من برای خودم به عنوان خواننده دو حالت در نظر می گیرم. یا شما مثل همون دخترهای ساده هستین که خبر ندارن یا نه جزو کسایی هستین که از جمع این دوگزاره ی کاملا منطقی می خواید جذاب نبودن مردها رو به رخ دنیا بکشونید...
من آبم با این دستۀ دوم به هیچ وجه تو یک جوی نمیره... امیدوارم و دوست دارم دخترها جزو دستۀ ساده باشن تا جزو دستۀ مرد ستیز :)

اینا همه با فرض درست بودن پست بود.... بماند که کلا نظر شخصی من از دیدگاه یک مرد اینه که بروز این ویژگی مردونه دلیلی بر نفی جذابیت مردونه نیست... ولی یکی از احمقانه ترین کارها همینه که بخوایم تلاش کنیم زن و مرد مسائل این چنینی رو با یک چشم نگاه کنن. اصلا همین با دو دیدگاه دیدنش قشنگه :) همین....
پاسخ:
1. یک بار تو همین وبلاگ مطلبی گذاشتم و به همین نظر تو درباره ی مردها اشاره کردم. خدا شاهده تا یک هفته داشتم برابر آقایون از خودم دفاع می کردم که به پیر به پیغمبر خودم همچین نظری ندارم و از زبان خیلی از آقایون اینو شنیدم. شهاب کاش می اومدی و اون روزها کمکم می کردی  :))
در هر صورت پیشنهاد می کنم در استفاده از واژه ی ذات دقت بیش تری بکنی.
2. چه چیزی باعث شد که نظر خودت رو به عنوان گزاره ی پیش فرض با گزاره ای از پست من جمع ببندی بعد دو حالت شرح بدی و از هر کدوم یک نتیجه بگیری و در آخر هم به هر چیزی که بافتی بگی گزاره های منطقی؟!
من کلا نظری برای این نظریاتت ندارم. فقط می خوام بشینم ببینم اون آقایونی که فکر می کنن دارن وبلاگ یک ضدمرد رو می خونن و خیال می کنن زیر هر پست بی غرض من باس بیان از شخصیت خودشون دفاع کنن آیا میان بگن که موضعشون برابر حرف تو درباره ی جنس مرد چیه؟
خانم انار: بله خود من هم :| حتی یکی از بدترینها توی این مورد....
آقا شهاب غ ، ویژگی ذاتی پسرها؟! و ویژگی ذاتی دخترها؟!
یا فکر و دنیات خیلی کوچیکه ، یا زودتر گروه دوستان همجنست و غیر همجنست رو عوض کن. چون با این توصیفاتت باید بدانند و آگاه باشند که ... (ادامه پست آیبک)
یک معذرت خواهی. پاسخ کامنت اولم رو کاملا درست دادین. با یک پیش فرض و تجربۀ شخصی اون کامنت اول رو دادم که صد البته خیلی ربطی به پست نداشت. معذرت می خوام. پرخاش کامنت اولم برمیگشت به ماجرای دیگه ای.کامنت دوم رو کلا اضافه دادم در توجیه این پرخاشم.
پاسخ:
پرخاش هم داشت توش تازه؟!
پست که عالی...
درمورد کامنت آقای شهاب من اینجوری نیستم که گفتن ویژگی ذاتی دخترا اینه، پس ویژگی ذاتیمون نیست چون منم یه دخترم و ذاتم اینجوری نیست. درمورد مردها هم مردهایی که من باهاشون سروکار داشتم اتفاقن اگه با دختری که خیلی دوستش دارن بخوابن اصلاااا به دوستهاشون نمیگن، یجورایی خیلی سکرت و ارزشمنده انگار براشون. اینا از دیده های من. من نمیتونم تعمیم بدم که ذات پسرها و دخترها و هیچکس نمیتونه.
پاسخ:
کلا ذات چی هست که این قدر راحت ازش حرف می زنن؟ استفاده ی بی قیدانه از بعضی واژه ها نشانه ی ناآگاهیه به نظرم
@سینا: ممنون بابت توصیه ت :-)
البته هر دو گزینۀ پیشنهادیت یکی بود "یا" لازم نداشت. و خوب یکی از ویژگیهای نظرات من اینه که معمولا با کوچیک و بزرگ شدن دنیای اطرافم تغییر نمی کنه. البته در نظر گرفتن تولرانس برای غلط بودنشون رو هیچ وقت نفی نمی کنم :)
هیچ دفاع و حمله ای درباره پاسخ شما و خانم رعنا در مورد نظرات خودم نمی کنم چون به نظرم بحث جای خوبیه برای قضاوت نیازی به توضیح نیست.

فقط یه توضیح لازمه در مورد اون ویژگی خانمها بگم که اون رو از سریال Friends گفتم که به نظرم یکی از بهترین مراجع در معرفی روحیات زن و مرد در روابطه. همین.
ادامۀ بحث رو گوش می کنیم از زبان دوستان :D
پاسخ:
منبع ات friends بود؟  :/   منم سکوت می کنم با این وضع
اعتبار Friends برای من خیلی زیاده
اون قدر زیاد که حتی "کوچ" و "آیبک" که همیشه برای من یکی از معتبرترین منابع بودن و هستن هم نمی تونن کوچیکترین خدشه ای بهش وارد کنن
فکر کنین الآن دریغ از یه اپسیلن احساس شرم و یا پشیمونی داشته باشم از این استناد به دیالوگهای فرندز :D
وا عجبا، وا تاسفا....
با اون قسمت پستت که غریزه کار خودشو بلده موافقم چون واقعیته. با اون قسمتشم که گفتی نیاز به مخ زنی نیست هم موافقم. شاید برای ایجاد ارتباط نیاز به اندکی مخ زنی (از این اصطلاح مخ زنی خوشم نمیاد البته) باشه اما برای بقیه اش اصلا نیاز به مخ زنی نیست.چرا؟ چون به قول شما غریزه کار خودشو بلده. اتفاقا خوب هم بلده.
پاسخ:
اون اندکی مورد نظرت احتمالا همون حسن رفتار و مبادی آداب رفتار کردن و نمایش داشته هاست که با مخ زنی و لاف زنی و دروغگویی و فیلم بازی کردن و نمایش نداشته ها فرق داره.
با وجود جامعه بسته و سرشار از غرایض ارضاء نشده ای که ما داریم(هم توی دخترا و هم پسرا)،،
این چیزا کاملا عادیه و مایه تاسف
واقعا با وجود اینکه خودم پسرم اقرار میکنم بد دردیه!
آدم طرفو دوسشم داره ها! دهان لق قشنگ میره مرحله به مرحله و با جزئیات کامل در حد اچ دی برای دوستا تعریف میکنه و دوستا هم فتوحات خودشونو تعریف میکنن.
در اخرین مورد :
یکی از دوستان دنبال یه دختری بود! دختره پا نمیداد بهش و به بی افش گفته بود بره به این پسره تشر بزنه!
میدونی بی اف خوش غیرت چی گفته بود؟ اگه نمیدیدم خودم نمیگفتما ولی حدسشم برام ضعیف بود!
فرموده بود: اخه .....ای بدبخت برو......بزن چیه دستت به خودش نمیرسه میخوای عکساشو بدم ببینی من چیو دارم تو نداری :/ :/ :/  بمیر از حسودی : / : /: /:/ 
صحبتی میمونه واقعا؟
متاسفانه بازم اقرا میکنم من خودمم یک دختری که باهاش خوابیدم خیلی هم دختر ماهیه و خوب و عندش است کلا در کمال نا باوری کل جزیئیات فول اچ دی رو توضیح دادم :/ برای چنتا از دوستام . الان هرچی فکر میکنم دلیل این کار چیه هیچ دلیلی براش نمیبینم!
پاسخ:
دوست داری دیگه. وصف السکس نصف السکس
من جدی هنوز نمی تونم هضم کنم چرا استناد به فرندز اینجا زیر سؤال رفته.
پست درباره مخزنی و همخوابگیه.
فرندز ده سیزن بیست و خورده ای قسمتی یعنی دویست و خورده ای قسمت صرفا در مورد مخزنی و همخوابگیه!
و از قضا یکی از محبوبترین سریالهای تاریخ تلویزیون و از قضا نه به زعم من به زعم خیلیها از یکی از منطبقترین فیلمنامه ها با زندگی واقعی جوونها و روابطشون برخورداره...
به نظرم تو این مورد نه تنها مرجع بدی نیست... بلکه یکی از بهترین مراجع قابل استناده
آقا من الان یه سوال برام پیش آمد:فقط قضایای دوست دخترهاشون رو تعریف می کنن یا درمورد زنشون هم حرف می زنن؟:/
پاسخ:
مورد داشتیم خصوصی هاش با زنش رو هم تعریف کرده یا از دوست دخترش که بعدا زنش شد :-))
الان کامنت ها رو خوندم بازم سوال برام پیش آمد:واقعا دخترها قضایا  رو می رن برا دوستاشون تعریف می کنن؟یا بلعکس پسرها؟!:/
خب پس حریم شخصیشون از کجا شروع میشه؟!:|
پاسخ:
دختر و پسر نداره صبا جان. دیدی که شهاب گفت این خصلت دخترهاست اما شاهد از غیب رسید و گفت من پسرم و پیش دوستام تعریف می کنم.
و خداوند در و تخته را برای هم جفت میکند :/
چرا هیچوقت اونطرف قضیه رو نمیگیرید ؟
 اون دختری که به چنین کاری تن میده چه اسمی روش باید گذاشته بشه ؟
اون عشقه اما پسره هرزه ؟ جالبه بازم میگم کبورتر با کبوتر باز با باز
پاسخ:
ما که والا این جا به صرف داشتن رابطه ی جنسی به هیچ کدوم از دو طرف نگفتیم هرزه که حالا واسه خاطر مساوات به اون طرف دیگه هم بگیم!
Nazi.sh72ایدی اینستام:)))
دم شما گرم:))

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی