کوچ

کوچ

نویسنده ی این وبلاگ ظرفیت نظرات مخالف را دارد.
اما خون آدمی که نظراتش بوی نصیحت بدهد پای خودش است!

چهارشنبه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۴۷ ب.ظ

Women`s Sexual Drive(3)

چند سال پیش بود که تو سخنرانی که تو دانشگاه با موضوع نیازهای جنسی جوانان برگزار شد شرکت کردیم. دقت کردید که جوان مساوی با مردان جوان هست؟ مخالفید؟ شما این طور فکر نمیکنید؟ خب من به شما تبریک میگم، شما اندکید و ارزشمند. ذهنیت غالب در خوشبینانهترین حالت «زن جوان» را تبصرهای برای «جوان» میداند. همین امسال یکی از اساتید یکی از بزرگترین دانشگاههای کشور که منصب مدیریتی هم داشت در روز جوان به ما که جمعی زن جوان بودیم تبریک گفت و بعد فورا حرفش را پس گرفت و تصحیح کرد که این روز پسران جوان است و تولد حضرت ابلفضل ربطی به زنان ندارد. البته ما هم گفتیم به یک ورمان! حالا مگه در روز دختر چه گلی به سر دختران و در روزجوان چه گلی به سر پسران زدهاید؟ تبریکتان بیشتر به دهن کجی می ماند!

حالا از موضوع اصلی منحرف نشوم... سخنرانی بیمهابانه ای بود در نوع خودش، آن هم در جایی که به خورد دانشجویانش کافور میدادند (البته من هیچ وقت باورم نشد یا نخواستم باور کنم، شاید چون شواهد تجربی چیز دیگری نشان میداد). هنوز محو این آزادی بیان بیسابقه بودیم که سخنران با این نتیجه گیری سخنانش را به پایان برد: پس شرایطی فراهم کنیم که زنان مطلقه و بیوه و مردانی که در اوج شور جنسی هستند نیازهایشان را به وسیله هم برطرف کنند." ما که یک گروه دختر مجرد بودیم برگشتیم با چشمهای گشاد بهم نگاه کردیم و گفتیم پس ما چی؟!

یک بار قبلا این داستانو تو یکی از وبلاگ های قبلیم تعریف کرده بودم و یادم هست کامنت جالبی دریافت کردم که رگ غیرت و صورت از خشم سرخ شده نویسنده اش از پشت واژهها پیدا بود. از گستاخی من برای بیان یکی از معمولترین نیازهای زنان مجرد در وبلاگم هم تعجب کرده بود و هم به جوش آمده بود. در حالی که انگار حرفهای آن سخنران از یک تریبون رسمی هیچ پرسشی برایش پیش نیاورده بود. چون بدیهی است که مردان نیاز جنسی دارند و بیوهها نیاز به پشتیبان؟ و زنان مجرد هم لابد چون مثل این عروسکهای جنسی نیازی ندارند صبر کنند تا بیاید گوهرشناس قابلی!

بدیهی جلوه دادن چیزها یکی از حربههای نظامهای سلطه است. وقتی چیزی بدیهی نشانداده میشود امکان پرسشگری برای ذهن از بین میرود و رام می شود. مثلا خیلی بدیهی است که مردان سراسر نیازند و زنان ناز. خیلی بدیهی است که مردان سالم به زنان گرایش دارند و شهوتشات مهارناشدنی است. خیلی بدیهی است که زنان برای دلربایی آفریده شدند و اگر این طور نیست حتما یا دارند ادای مردان را درمیاورند یا توازن عناصر وجودیشان بهم ریخته! در کل خیلی بدیهی است که مردان این گونه اند و زنان آن گونه و پیران فلان گونه و ... و قوانین هم بر اساس همین بدیهیات تنظیم میشنوند بدون در نظر گرفتن و به رسمیت شناختن تنوع و تکثر.


 

موافقین ۹ مخالفین ۰ ۹۷/۰۵/۱۷
آیبک

نظرات  (۷)

هنوزم که هنوزه وقتی از حامیان صیغه می پرسی اگه صیغه خوبه و لازمه، حاضری دخترت رو به عقد موقت فلان پسر دربیاری که به گناه نیوفتن، لال میشن! 
پاسخ:
به نظر من یک چیزهایی هست که خودش راهشو پیدا می کنه اما دقیقا از همون جایی شکل فساد به خودش می گیره که پای قانون وسط کشیده میشه، مثل همین مورد
یه بارم شده کوتاه کامنت بدم (بیشتر عجله دارم داریم میریم مهمونی :دی)
راه حلی که به نظر خودم میرسه اینه که باید فرهنگ ازدواج با باکره رو تو جامعه ریشه کن کنیم.(چه زن چه مرد)

پاسخ به نظر هوپ: چه نظر بدی! یاد حرف دوست دختر خودم میفتم که وقتی ازش رابطه خواستم بهم گفت حاضری کسی با خواهر خودتم اینجور حرف بزنه و من لال شدم! در صورتی که زندگی جنسی خواهرم به من برادر هیچ ربطی نداره همونجور که دختر من وقتی بیوه و مطلقه شد حداقل دیگه زندگی جنسیش به خودش مربوطه و اجازه من پدر شرط نیست (از نظر من حتی قبل بیوگی و مطلقگی هم بعد 18 سالگی نباید به پدر ربط داشته باشه ولی اسلام دست و پا و دهنمو بسته!)! این غیرت رو ناموس و خواهر و دختر هم از اون ترفنداس برا سرکوب میل جنسی تو این چند دهه...
پاسخ:
منم که اول کامنت هوپ رو خوندم مکث کردم و متوجه نشدم چی می خواد بگه. فکر نمی کنم منظور هوپ این باشه که اختیار میون پاهای دختر دست باباشه. در واقع داره با یک عده به زبان خودشون صحبت می کنه و می خواد بگه قضیه زن مجردی که بهش حس تملک داری کلا فرق داره و از دست و دلبازی خبری نیست. حالا اگه هوپ اینا رو خوند و لازم دید تصحیح کنه.
اسلام دست و پاتو نبسته، قرایتی که قوانین کشور بر اساسش نوشته شده دهنتو بسته. تو هم که زیاد اهل توجه به این بندها نیستی، بالاخره دوست دختر داری. دوست دختر داشتن بر اساس همین قوانین خط قرمزه که تو ازش گذشتی. به امید خدا از خط قرمز " دخترم خودش باید برای زندگی جنسیش تصمیم بگیره" هم به سلامت می گذری. :-))
آقای شهاب منظورم من رو متوجه نشدن مثل اینکه! من دارم دقیقا در راستای پست آیبک عزیز و حتی نظر شما صحبت میکنم. میگم مذهبیا میگن پسر مجرد بره با زن مطلقه و بیوه صیغه کنه، بعد اگه بگی دختر باکرت چی پس؟ اونم میتونه صیغه کنه؟ اجازه نمیده! چون درک نمیکنه یک دختر هم میل جنسی داره و نیاز به رابطه. 
"حاضری دخترت رو به عقد موقت فلان پسر دربیاری که به گناه نیفتن"
حاضری دخترت رو به عقد موقت فلان پسر دربیاری که به گناه نیوفتن

برگرفته شده از aybaknevesht.blog.ir
من فکر کردم به گناه نیفتن به پسرا برمیگرده. الان فهمیدم منظورتون دخترا بوده. ببخشید روشن شد.
:|
کپی پیست اینجا چرا اینجوریه :|
پاسخ:
مچ تنبلا رو میگیره
۱۹ مرداد ۹۷ ، ۰۰:۲۰ آقای رایمون
صرفا در خصوص کافور: بجز پادگان جاهای دیگه اگه بدن باهاشون برخورد میشه. و اینکه توی دانشگاها کافور میریزن توی غذا کذبه
پاسخ:
منم همون قدر که کافور تو غذای دانشگاهو باور نمی کردم، کافور تو غذای پادگان ها رو بعید نمی دونستم و نمی دونم. 
البته یه چیزایی هم هست که صرفا حربه‌ی نظام‌های سلطه نیست که البته برطرف کردنش وظیفه‌ی حاکمان عاقل هست که خدا را شکر نداریم!! مثلا همینکه عیب دانستن اینکه دختری از پسری خوشش بیاید و به او بگوید! مثلا همین عادی شدن اینکه هر پسری به هر دختری دست درازی کند!

+ بر حسب اتفاق سال‌های بسیار دور چنین اتفاقی در دانشگاه ما هم افتاد و خاطره‌ی مشابهی را رقم زد... شاید یک طرح دیکته شده بوده اینگونه صخبت‌ها

پاسخ:
این هایی که مثال زدی اگه حربه نظام سلطه نیستن پس چین؟
می دونی که مثلا مردسالاری یا حتی منطق ارسطویی (دست کم از نظر فلاسفه ای که قیام کردن علیهش) هم نظام سلطه محسوب میشن.
اتفاقا تصحیح ذهن و نگاه و تلاش برای دگراندیشی بیش تر وظیفه ملته تا حکومت. چون کلا حکومت با این جور چیزها ثباتش بهم می ریزه
+ شاید هم دانشگاهی بودیم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی